Polecamy
Studio Mebli - Dęblin, tel. 502 710 900
Dom Expo - Krasnogliny, tel. 502 710 900 \ 512 932 977
Studio Mebli - Puławy, tel 797 130 930


Aktualności

Szafy

Wykonujemy szafy wnękowe i wolnostojące na dowolny wymiar. Bazujemy na elementach aluminiowych renomowanej marki Laguna. W skrzydle możemy połączyć różne materiały takie jak płyta, szkło i lustra dzięki zastosowaniu eleganckich łączników. Posiadamy w ofercie paletę 200 barw płyt oraz 30 barw szkła i luster, a także szeroką ofertę akcesoriów takich jak pantografy, kosze, czy wysuwane wieszaki.

Cechy systemu:

 1. Głębokość 75 mm
 2. 50 kg dopuszczalnego obciążenia na skrzydło
 3. Wózek górny/dolny niewymagający konserwacji z łożyskiem kulkowym zamkniętym
 4. Cicha praca układu jezdnego
 5. Tor dolny z clipem maskującym wkręty mocujące
 6. Pozycjonery

Dostępne materiały:

 1. Płyta laminowana
 2. MDF foliowany
 3. MDF lakierowany
 4. MDF arylowany
 5. Fornir
 6. Drewno
 7. Aluminium

INFORMACJA TECHNICZNA

Dopuszczalna tolerancja wymiarów gabarytowych (długość i szerokość) frontów i mebli wynosi +/- 2 mm. Grubość elementu może nieco odbiegać od zakładanej ze względu na zastosowaną technologię wykonania (np. stosowanie folii o różnych grubościach).

Dla frontów o wysokości do 800 mm dopuszczalna jest strzałka ugięcia 2 mm, przy frontach o wysokości większej firma nie daje gwarancji stabilności wyrobów (ze względu na właściwości materiału) bez zastosowania specjalnych elementów napinających. W asortymencie frontów z rysunkiem drewna mogą wystąpić pewne różnice w usłojeniu i odcieniu na każdym z elementów (dotyczy w szczególności frontów o małych wymiarach gabarytowych). Dopuszczalne są niewielkie wady powierzchni, wynikające z technologii wykonania, nie wpływające na ogólną estetykę frontu.

czytaj więcej >