Polecamy
Dom Expo - Krasnogliny, tel. 502 710 900 \ 512 932 977
Studio Mebli - Puławy, tel 797 130 930


Aktualności

Meble pokojowe

Meble Pokojowe produkowane przez naszą firmę wykonane są z najlepszej jakości materiałów, a ich wymiary dostosowywujemy do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdują się szafki RTV stojące i podwieszane, komody, witryny oraz zabudowa bibliotek. Stosujemy akcesoria renomowanych firm, dzięki którym Państwa meble będą służyć przez długi czas. Wszystkie nasze produkty objęte są dwuletnią gwarancją.

Dostępne materiały:

  1. Płyta laminowana
  2. MDF foliowany
  3. MDF lakierowany
  4. MDF arylowany
  5. Fornir
  6. Drewno
  7. Aluminium

 

INFORMACJA TECHNICZNA

Dopuszczalna tolerancja wymiarów gabarytowych (długość i szerokość) frontów i mebli wynosi +/- 2 mm. Grubość elementu może nieco odbiegać od zakładanej ze względu na zastosowaną technologię wykonania (np. stosowanie folii o różnych grubościach).

Dla frontów o wysokości do 800 mm dopuszczalna jest strzałka ugięcia 2 mm, przy frontach o wysokości większej firma nie daje gwarancji stabilności wyrobów (ze względu na właściwości materiału) bez zastosowania specjalnych elementów napinających. W asortymencie frontów z rysunkiem drewna mogą wystąpić pewne różnice w usłojeniu i odcieniu na każdym z elementów (dotyczy w szczególności frontów o małych wymiarach gabarytowych). Dopuszczalne są niewielkie wady powierzchni, wynikające z technologii wykonania, nie wpływające na ogólną estetykę frontu.

czytaj więcej >