Polecamy
Dom Expo - Krasnogliny, tel. 502 710 900 \ 512 932 977
Studio Mebli - Puławy, tel 797 130 930


Aktualności

Meble łazienkowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również meble łazienkowe, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz. Dbamy o to, by były nie tylko estetyczne, ale też trwałe i funkcjonalne. Meble łazienkowe, tak jak wszystkie nasze produkty, posiadają dwuletnią gwarancję.

Wykonujemy również szafki o nietypowych wymiarach, dopasowane do Państwa wnętrz. W ofercie mamy bogatą paletę barw i wiele rodzajów uchwytów, które podkreślą ich indywidualny charakter.

Zapraszamy Państwa do częstego odwiedzania naszej strony, ponieważ linia mebli łazienkowych jest stale poszerzana o nowe wzory.

Kolekcja EMOTION

Kolekcja POOL

INFORMACJA TECHNICZNA

Dopuszczalna tolerancja wymiarów gabarytowych (długość i szerokość) frontów i mebli wynosi +/- 2 mm. Grubość elementu może nieco odbiegać od zakładanej ze względu na zastosowaną technologię wykonania (np. stosowanie folii o różnych grubościach).

Dla frontów o wysokości do 800 mm dopuszczalna jest strzałka ugięcia 2 mm, przy frontach o wysokości większej firma nie daje gwarancji stabilności wyrobów (ze względu na właściwości materiału) bez zastosowania specjalnych elementów napinających. W asortymencie frontów z rysunkiem drewna mogą wystąpić pewne różnice w usłojeniu i odcieniu na każdym z elementów (dotyczy w szczególności frontów o małych wymiarach gabarytowych). Dopuszczalne są niewielkie wady powierzchni, wynikające z technologii wykonania, nie wpływające na ogólną estetykę frontu.

czytaj więcej >