Polecamy
Dom Expo - Krasnogliny, tel. 502 710 900 \ 512 932 977
Studio Mebli - Puławy, tel 797 130 930


Aktualności

Meble kuchenne

Wykonywana przez nas zabudowa kuchenna wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, tworząc projekt uwzględniający Państwa potrzeby i wymagania. Meble uzupełniamy systemami i okuciami renomowanych firm takich jak Blum czy Hettich, dzięki czemu stają się jeszcze bardziej funkcjonalne. Wszystkie nasze realizacje objęte są dwuletnią gwarancją.

Dostępne materiały:

  1. MDF Foliowany
  2. MDF Lakierowany
  3. MDF Akrylowany
  4. Fornir
  5. Drewno
  6. Aluminium
  7. Płyta laminowana

Zapraszamy do zapoznania się z wzornikami frontów w naszych salonach.

 

INFORMACJA TECHNICZNA

Dopuszczalna tolerancja wymiarów gabarytowych (długość i szerokość) frontów i mebli wynosi +/- 2 mm. Grubość elementu może nieco odbiegać od zakładanej ze względu na zastosowaną technologię wykonania (np. stosowanie folii o różnych grubościach).

Dla frontów o wysokości do 800 mm dopuszczalna jest strzałka ugięcia 2 mm, przy frontach o wysokości większej firma nie daje gwarancji stabilności wyrobów (ze względu na właściwości materiału) bez zastosowania specjalnych elementów napinających. W asortymencie frontów z rysunkiem drewna mogą wystąpić pewne różnice w usłojeniu i odcieniu na każdym z elementów (dotyczy w szczególności frontów o małych wymiarach gabarytowych). Dopuszczalne są niewielkie wady powierzchni, wynikające z technologii wykonania, nie wpływające na ogólną estetykę frontu.

czytaj więcej >