Polecamy
Dom Expo - Krasnogliny, tel. 502 710 900 \ 512 932 977
Studio Mebli - Puławy, tel 797 130 930


Aktualności

Garderoby

W naszej ofercie znajduje się także zabudowa garderobiana. Do każdego wnętrza podchodzimy indywidualnie, przygotowuwując odpowiedni projekt. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania. Używamy najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić maksymalną trwałość naszych wyrobów. Garderoby także objęte są dwuletnią gwarancją.

Dostępne materiały:

  1. Płyta laminowana
  2. MDF foliowany
  3. MDF lakierowany
  4. MDF arylowany
  5. Fornir
  6. Drewno
  7. Aluminium

 

INFORMACJA TECHNICZNA

Dopuszczalna tolerancja wymiarów gabarytowych (długość i szerokość) frontów i mebli wynosi +/- 2 mm. Grubość elementu może nieco odbiegać od zakładanej ze względu na zastosowaną technologię wykonania (np. stosowanie folii o różnych grubościach).

Dla frontów o wysokości do 800 mm dopuszczalna jest strzałka ugięcia 2 mm, przy frontach o wysokości większej firma nie daje gwarancji stabilności wyrobów (ze względu na właściwości materiału) bez zastosowania specjalnych elementów napinających. W asortymencie frontów z rysunkiem drewna mogą wystąpić pewne różnice w usłojeniu i odcieniu na każdym z elementów (dotyczy w szczególności frontów o małych wymiarach gabarytowych). Dopuszczalne są niewielkie wady powierzchni, wynikające z technologii wykonania, nie wpływające na ogólną estetykę frontu.

czytaj więcej >