Polecamy
Dom Expo - Krasnogliny, tel. 502 710 900 \ 512 932 977
Studio Mebli - Puławy, tel 797 130 930


Aktualności

Meble biurowe

Oferowane przez nas meble biurowe wykonywane są na wymiar, po uprzednim sporządzeniu projektu. Dzięki temu macie Państwo gwarancję, że Wasze biuro będzie funkcjonalnie urządzone. Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości, w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Jak wszystkie nasze produkty, także i meble biurowe objęte są dwuletnią gwarancją.

Dostępne materiały:

  1. Płyta laminowana
  2. MDF foliowany
  3. MDF lakierowany
  4. MDF arylowany
  5. Fornir
  6. Drewno
  7. Aluminium

 

INFORMACJA TECHNICZNA

Dopuszczalna tolerancja wymiarów gabarytowych (długość i szerokość) frontów i mebli wynosi +/- 2 mm. Grubość elementu może nieco odbiegać od zakładanej ze względu na zastosowaną technologię wykonania (np. stosowanie folii o różnych grubościach).

Dla frontów o wysokości do 800 mm dopuszczalna jest strzałka ugięcia 2 mm, przy frontach o wysokości większej firma nie daje gwarancji stabilności wyrobów (ze względu na właściwości materiału) bez zastosowania specjalnych elementów napinających. W asortymencie frontów z rysunkiem drewna mogą wystąpić pewne różnice w usłojeniu i odcieniu na każdym z elementów (dotyczy w szczególności frontów o małych wymiarach gabarytowych). Dopuszczalne są niewielkie wady powierzchni, wynikające z technologii wykonania, nie wpływające na ogólną estetykę frontu.

czytaj więcej >